ÖZEL BİREYLERE BAYRAM SÜRPRİZİ!..

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÖZEL BİREYLERE BAYRAM SÜRPRİZİ!..

Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği, ilçe merkezindeki mahallelerde ikamet eden özel bireylere, yarın başlayacak ve 3 gün devam edecek Ramazan Bayramı nedeniyle ziyarette bulundu. Özel bireylerimizin bayramı kutlanırken, önümüzdeki günlerde temsilcilikten şubeleşmeye dönüşeceklerini belirten İlçe Temsilcisi Hüsnü Tevşi, önümüzdeki süreçte engellilerin yaşamlarını kolaylaştıracak adımların süratle atılacağı müjdesini verdi.

Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği, 2 yıldır pandemi koşulları nedeniyle sosyal hayattan kopan, adeta evlerinde hapis hayatı süren, dolayısıyla sosyal yaşamdan uzaklaşan özel bireylere yarın başlayacak Ramazan Bayramı öncesinde sürpriz bir ziyarette bulundu. Derneğin Milas Temsilcisi Hüsnü Tevşi, ilçe merkezindeki mahallelerde aileleriyle birlikte ikamet eden özel bireyleri ziyaret ederek onların ve ailelerinin bayramlarını kutladı.
İlçe Temsilcisi Hüsnü Tevşi ve bazı arkadaşları tarafından bayram tatlısı ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde, kısa bir süre sonra temsilciliğin hizmet binasının açılacağını ve ardından da temsilciliğin şubeleşmeye dönüştürüleceği müjdesi verildi.
Tevşi; “Bu dönüşüm sizlere ulaştırılacak ve yaşamlarınızı kolaylaştıracak hizmetlerin daha hızlı bir şekilde olmasına imkan sağlayacaktır. Milas genelinde ikamet eden tüm engelli bireylerin her türlü sorununu kendimize dert edinen ve çözümü için ilçedeki tüm kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, Oda ve derneklerle birlikte çalışma yolunda önemli adımlar atan ve her geçen gün büyüyen bir aileyiz.
Özellikle son 2 yıldır yaşadığımız pandemi sürecinde çok sıkıldığınızı, evlere kapanarak sosyal yaşamdan koptuğunuzu biliyoruz. Bu süreçte doğal olarak ilçe temsilciliği olarak bizler de kalabalık ortamı oluşturacak etkinliklerden uzak durduk. Çünkü insan sağlığının her şeyden daha önemli olduğunun farkındayız ve bu düşünce ile sizleri kalabalık ortamlardan uzak tutmaya çalıştık. Henüz salgın tehlikesi tam anlamıyla geçmemiş olsa da, alacağımız tedbirlerle, sayıları da kısıtlı tutarak önümüzdeki süreçte sıkça birlikte olacağız. İçinde bulunduğumuz Mayıs ayı içerisinde birlikte olacağımız etkinliğin müjdesini şimdiden verebilirim” diyerek, başta ilçe genelinde tüm özel bireyler ve aileleri olmak üzere tüm Milas halkının ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ÖZEL BİREYLERE BAYRAM SÜRPRİZİ!..

Bizi Takip Edin