MİLAS TÜRKÜ DOSTLARI KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİNDEN KAYMAKAMA ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkü Dostları Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Kenan Demir, Başkan Yardımcısı Gürsoy Doğan, Sayman Fulya İyiol, Sekreter Rabiye Ankaralı, Kurucu Üye Serkan Dernek, Kurucu Üye Kubilay Sonar, Dernek Üyesi Hülya Yaşar ve Dernek Üyesi Abdullah Sungur Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’ye ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Türkü Dostları Kültür Ve Sanat Derneği yapılacak olan faaliyetler ve dernek hakkında bilgi verdiler.
Dernek Başkanı Kenan Demir, Milas Kaymakamı Ünver Böke’ye nazik karşılaması için teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı; “Milas’ımızda ve Milas halkına daha iyi projeler yapmak ve gençlerimizi topluma kazandırmak adına derneğimizi kurduk. Kayıt yaptırabilir, ücretsiz bağlama kursumuza herkes kayıt yaptırabilir. Dernek adresimiz Hisarbaşı Hocabedrettin Mahallesi Türk Ocağı Caddesi No: 4 Milas. Tüm türkü dostlarına kapımız her zaman açık. Ayrıca koro çalışmalarımız devam etmekte.”
Yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Böke, Türkü Dostları Kültür Ve Sanat Derneği’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MİLAS TÜRKÜ DOSTLARI KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİNDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Bizi Takip Edin