GERÇEK DEMOKRATİK SOLCULAR’DAN ÇAĞRI…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEMOKRATİK SOL PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANLARINDAN GENEL BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNE ÇAGRI

Demokratik Sol Parti Muğla İl ve İlçe Başkanlıkları Olarak ve Demokratik Sol Partiye Gönül vermiş Mustafa Kemal Atatürk’ün Yolunda ve Merhum Genel Başkan Sayın Mustafa Bülent Ecevit’in İzinde Giden Halk,Hak Özgürlük İçin Bizler. Söylemek İsterizki..!

Bu seçimler, Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimidir. Ya, Cumhuriyet’in bütün kurum ve kazanımlarının içini boşaltan Yurdumun Her Toprağına göz koyup Satan Her karışına mülteciler ve Yobaz zihniyeti dolduran mevcut iktidar yoluna devam edecek.. Ya da Atatürk’ün bize en büyük miras olarak bıraktığı Cumhuriyet kazanacaktır.

Biz Demokratik Solcular olarak inanıyoruz ki, zafer,Halkın isteği ile tam demokrasiyle CUMHURİYET’in olacaktır. Bu kazanımın öncülüğünü de Demokratik Sol’un kurucusu ve kuramcısı BÜLENT ECEVİT’in Partisi DSP ve Baba ocağı olan CHP ve Onun Şuanki lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığını oy birliğiyle onaylayan ve açıklayan MİLLET İTTİFAKI ile Olacaktır.

Dolayısıyla BİZ DEMOKRATİK SOLCULAR DSP olarak Ya Tek Başına Seçime Girecek ,Ya Çatımız altında İttifak Kurulmasına Destek verecek,Yada kişisel hiçbir beklentimiz olmaksızın MİLLET İTTİFAKI’nı ve onun Cumhurbaşkanı Adayı KEMAL KILIÇDAROĞLU’nu destekleyeceğiz. Partili partisiz bütün Demokratik Solcu kardeşlerimizin de aynı doğrultuda hareket edeceklerine inanıyoruz. DSP’nin mevcut genel başkanı ve yönetici kadrolarını da aynı noktada buluşmaya davet ediyoruz. Unutmayınız ve Unutturmayınız ki Biz Milliyetçiliği Sokak Duvarlarına Değil.! Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına.Ege’nin Deniz Yataklarına .Afyon’un Haşhaş Tarlalarına Yazmış Bir Milletiz.Saygılarımızla. Halk, Hak,Adalet ve Özgürlük İçin Sonuna Kadar Varız

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GERÇEK DEMOKRATİK SOLCULAR’DAN ÇAĞRI…

Bizi Takip Edin