GENÇ PARTİ HATAY İL BAŞKANI Adnan ÇEVİK ‘ten ÇARPICI Açıklama

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçimler zamanında yapılmalı…!
Genç Parti Hatay İl Başkanı Adnan Çevik güncel konularla ilgili Basın açıklamaları’nda bulundu.”İddia ediyorum Türkiye nin ana muhalefet partisi GENÇ PARTİ dir.Muhalefetim diye meydanda olan partiler ülkenin ekonomik,politik, sosyal hiçbir sorununa hakim değiller.Bu ülkenin 128 milyar dolarının çalındığını ilk kez 2020 yılı Kasım ayında Cem uzan açıkladı kimsenin umuru olmadı, taki 2021 in mart ayında kadar. Baktılar ki olay doğru CHP kendi bulmuşçasına olaya sahiplendi.
Elektrik sektöründe vatandaşların cebinden yılda 5 milyar dolar çalındığını ve bunu yapan 5 şirketi deşifre eden yine Cem UZAN dır . Aylar sonra sayın Kılıçdaroğlu elektrik protestosu videosunda, mum ışığındaaltında bu 5 elektrik şirketinden hesap soracaklarını beyan etti.
2 yıl dır Sayın Cem Uzan Anayasanın 101. Maddesi gereği sayın Erdoğan ın aday olamayacağını bas bas bağırırken muhalefetim diye geçinenler, yenile Anayasanın 101. Maddesinin var olduğunu anladılar.
Yine CEM beyin”seçilmem halinde 6 ayla 18 ay arası Türkiye ye 1 trilyon dolar istihdam ve üretim amaçlı yatırım getireceğim “ söyleminin ardından sayın Kılıçdaroğlu Abd gezisine çıktı. Dönüşte ülkeye 500 milyon dolar yatırım buldum müjdesini verdi. Benzer örnekleri çoğaltabiliriz. Buradan şunu anlıyoruz iktidarın karşısında kısır bir muhalefet gurubu var buda dolayısıyla iktidarın işine geliyor.Muhalefette halinden memnun, İktidarda Muhalefetten memnun.
İktidarda bunu çok iyi bildiğinden Mayıs ayına erken seçim zarfını attı. Hiçbir muhalefet partiside “ülkeyi 20 yıldır yönetiyorsunuz 1 ay daha yönetsinler” demedi diyemedi.Bu iktidarın Anayasaya karşı tekrar aday olma manevrasıdır.
Şimdi bekliyoruz; mecliste mayıs ayında ki erken seçime kimler oy verecek göreceğiz. Halkımız hırsızlık yolsuzluk ve haksızlık konularındaki doğru tespitlerinden dolayı gerçek muhalefet partisinin Genç Parti , diploması ile, birikimi ile,ticari zekası ile, uluslararası ticari ve siyasi bağlantıları ile ülkemize yakaşır en iyi cumhurbaşkanı adayının Cem uzan olduğunu göreceklerdir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GENÇ PARTİ HATAY İL BAŞKANI Adnan ÇEVİK ‘ten ÇARPICI Açıklama

Bizi Takip Edin