DENİZLİ ‘DE GENÇ SİYASETÇİ İŞ ADAMI YUNUS İLERİ 24 TEMMUZ GAZETECİLER ve BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ben Yunus İLERİ Sol Görüşlü Atatürk ‘çü Hak,Adalet, Özgürlük ve Gerçek Demokrasi İçin Mücadele Eden Gençliğe Örnek Z Kuşağı Olarak Bilinçli Geleceğimiz İçin Başarılı Siyaset Yürüten Aslen Babadan Afyon Sandıklı Doğma Büyüme Denizli’li Genç bir İnsanım Hayatlarını Binbir Türlü Zorluklara Göğüs Gererek geçiren Gerçek Basın Mensubu Gazetecileri Kutluyorum.Bu Kişiler Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bi yayıncılık anlayışı; toplumda basına güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış bilgilendirilerek yönlendirilmesinin önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir.

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün, “Basın, Milletin müşterek sesidir” ifadesi basının toplumu aydınlatması bakımından üstlendiği misyonu en güzel şekilde açıklamaktadır.

      Bu vesileyle, bıkmadan, usanmadan, zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.Ayrıca Kendime Örnek Aldığım Siyasetçiler’den Dünya Barış Elçisi T.Y.G.D. Gnl.Bşk.Yrd.DSP Muğla İl Başkanı Halkın Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Michael James AŞKAR’ a Sonsuz Teşekkür lerimi İletirim.”Saygı ve Sevgilerimle İyiki Varsınız.Denizli’den Sonsuz Sevgilerimle ” Yunus İLERİ…”

5
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DENİZLİ ‘DE GENÇ SİYASETÇİ İŞ ADAMI YUNUS İLERİ 24 TEMMUZ GAZETECİLER ve BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI…

Bizi Takip Edin