BAŞKANIMIZ EKİCİ OĞLU: KIRŞEHİR HEPİMİZİN VE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKIYORUZ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Genç ve CHP eski il başkanlarından Gazi Özer ile birlikte, şehrimizin muhtelif yerlerindeki ve şantiyelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek Kırşehirli hemşehrilerimizle de görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaret ve incelemeler sırasında Kırşehirli hemşehrilerimizin degörüş ve önerilerini alan Belediye Başkanımız Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi ekiplerinin sahadaki çalışmalarının aralıksız devam ettiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

“Biz Kırşehir halkından aldığımız destekle göreve geldiğimizde bir söz verdik. Amacımız daha çağdaş ve modern bir Kırşehir’i hep birlikte yaratmak ve bunun için de tüm ekiplerimizle birlikte var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz Kırşehir’in sorunlarını masa başında da değil, sahada çözüleceğine inanan bir ekibiz. Bu nedenle de gerek ekiplerimizin saha çalışmalarını inceleyerek çalışanlarımızla ilgili istişarede bulunuyor, gerek se de halkımızla sürekli görüşmeler yaparak yaptığımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerini, görüş ve önerilerini almaya devam ediyoruz.

Kırşehir’in her geçen gün daha da güzelleştiğine hep birlikte şahit oluyoruz. Amacımız, Şirin Kırşehir’imizin Anadolu’nun ortasında gelişip büyüyen bir şehir olması ve bunu da hemşehrilerimizle birlikte ortak akıl yürüterek hayata geçiriyoruz.

Türlü engellemeler, türlü manipülasyonlar ve dedikodulara kulak asmadan kamunun kaynaklarını ve mallarını yine kamu yararına kullanmak asli görevimizdir çünkü Kırşehir halkı her şeyin en güzelini hak ediyor.”

#HALKINHABERGAZETESİ HABER MERKEZİ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAŞKANIMIZ EKİCİ OĞLU: KIRŞEHİR HEPİMİZİN VE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKIYORUZ

Bizi Takip Edin