Adil Türkiye Partisi’nden doğa katliamına tepki

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkanı Mıchael James Aşkar, doğa katliamına tepki gösterek, “Atatürk Cumhuriyeti ormanlarını koruyacağız” mesajı verdi.

Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkanı Mıchael James Aşkar, doğa katliamına tepki gösterek, “Atatürk Cumhuriyeti ormanlarını koruyacağız” mesajı verdi. Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkanı Michael James Aşkar, Milas Türkü Dostları Kültür ve Sanat Derneği 1 Genel kurulundan sonra Genel Başkanı Kenan Demir, Genel Sekreter Gürsoy Doğan ve Filiz Oğuzhan ile birlikte Akbelen İkizdere’de, ormanlar üzerindeki tehditlere karşı durmak için bir araya geldi.

ATP lideri Aşkar, Atatürk milliyetçilerinden oluşan bir ekip olarak, Cumhuriyetin her bir karış toprağının korunmasının gerekliliğini vurguladı.”Cumhuriyetimizin bir karış toprağını dahi katil rantçılara peşkeş çektirmeyeceğiz.” diyen Aşkar, Türkiye’deki tüm ormanların korunması gerektiğine işaret etti.”Ne Mutlu Türküm Diyene” sloganını yineleyen Aşkar, Akbelen Ormanları’nın korunması gerektiğini söyledi. Aşkar, bu tür doğa katliamlarının gelecek nesillere bırakılacak en önemli miraslardan biri olan doğanın yok edilmesi anlamına geldiğini belirtti. ATP’nin, doğa ve çevre konusundaki duyarlılığını sürdürmeye devam edeceklerinin sözünü verdi.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adil Türkiye Partisi’nden doğa katliamına tepki

Bizi Takip Edin