ADANA DSP ARTIK DAHA GÜÇLÜ..! ARZU SETENAY İL KADIN KOLLARI BAŞKANI OLDU…!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arzu SETENAY Demokratik Sol Parti (DSP) Adana İl Kadın Kolları başkanlığına Atandı.
DSP İl Kadın Kolları eski başkanı Nermin Uğurbaşçiçek il Kadın Kollarındaki Görevini yeni başkan Arzu Setenay’a devretti. Aynı zamanda DSP Adana il sekreterliği görevinde’de bulunan Nermin Uğurbaşçiçek, DSP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Setenay’a DSP rozetini takarak Eski Görevini devretti..Uğurbaşçiçek görev teslimi sırasında bir konuşma yaparak şu ifadelere yer verdi:
“2 yıldır yürütmekte olduğum Kadın Kolları İl Başkanlığı’nı, daha verimli olacağını düşündüğüm için Koyu bir Kemalist Mustafa Kemal Atatürk’ün Yolundan Şaşmayan Bülent Ecevit Hayranı ,iyi bir vatansever hayvan hakları Savunucusu , Haksızlıklara ve Adaletsizliğe Karşı Herzaman Savaş veren,Arzu hanım ve yönetimine devretme kararı aldım. Hayırlı uğurlu olsun.”
DSP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Setenay da, Uğurbaşçiçek’e teşekkür ederek,“DSP ailesi içerisinde olup bu göreve atandığımdan dolayı çok mutluyum Tüm partili Arkadaşlarıma özellikle parti meclis üyesi Sayın Hakan Buldu,DSP Adana İl Başkanı mız Sayın Erhan Saltuk ve İl Yönetimine Çok Teşekkürler. Partimiz adına sıkı çalışacağız. Gerek Nermin hanım ile gerekse parti üyelerimiz ile kadın kollarını nasıl daha verimli ve partimize daha entegre bir şekilde yönetebileceğimizin istişaresini yapıp önemli adımlar atacağımızı düşünüyorum. Bugün burada beni yalnız bırakmadığınız için herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
DSP Adana İl Binasında gerçekleşen bayrak değişiminde daha sonra tatlılar dağıtılarak kutlama yapıldı.
Devir teslim törenine Değerli Basın Mensubları ,DSP Adana İl Başkanı Erhan Saltuk ,P.M Hakan Buldu ve partililer katıldı. www.halkinhabergazetesi.com

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ADANA DSP ARTIK DAHA GÜÇLÜ..! ARZU SETENAY İL KADIN KOLLARI BAŞKANI OLDU…!

Bizi Takip Edin